229 відгуків
+380 (95) 779-60-30
+380 (63) 855-46-61
+380 (67) 704-03-31
Оборудование для обучения.Художественные материалы для творчества. Авторские работы.

Може масло замінити крем? Як правильно користуватися маслами?

Може масло замінити крем? Як правильно користуватися маслами?
Замінює чи масло крем?
Незважаючи на те, що зараз в інтернеті дуже багато інформації практично про все, досі причиною багатьох проблем і помилок залишається необізнаність. Різноманітні сайти рясніють порадами на всі випадки життя. Б'юті-блоги передруковують одні і ті ж статті посилаючись один на одного, і ні скільки не перевіряючи безпеку публікуються рад. Зустрічали подібне: "З тих пір як відмовилася від крему і перейшла на натуральні олії шкіра прям засяяла!" ? Не будемо звинувачувати письменників у брехні. Описувати вони можуть чистісіньку правду. Адже хороше рослинна олія ― це цінний продукт, здатний збагатити шкіру незамінні мікро - і макроелементами, жирними кислотами і вітамінами. Але навряд чи та ж особа напише через рік-другий у що їй обернулося це "сяйво". Мало хто знає, що неправильне безперервне застосування масел порушує механізм роботи шкіри. Внаслідок цього руйнується природний гідроліпідний бар'єр шкіри, вона виснажується і стоншується, стає рихлою і в'ялою, з'являються локальні сверблячі вогнища лущення і сухості. Запалена шкіра перетворюється на тонку пергаментний папір. Мало приємного, правда? Так варто чи не варто використовувати масло в догляді за шкірою?
"Все є отрута, і все є ліки" Власне кажучи, цією фразою все сказано. Дотримуючись простих правил використання Ви зможете отримати всі корисні властивості масел до останньої крапельки. Але для початку давайте з'ясуємо які кошти називають "оліями", навіщо їх розрізняти і для чого вони потрібні.
"Маслом" можуть називати:
чисте рослинне масло без домішок,
олійні активні сироватки (суміш масел збагачена екстрактами, активами і вітамінами в різній концентрації),
плитки для тіла (тверді "крему" на основі баттеров)
олійні бальзами (масла підкріплені воском),
сухе масло (масла розбавлені силиконами рослинними або синтетичними),
мінеральне масло (у складі значаться як: mineral oil, paraffin, isoparaffin, petrolatum, ceresin )
Будемо говорити про все, крім останнього пункту. (Не тому, що нафта ― це зло", а просто тому, що я його не використовую в косметиці, як і синтетичний силікон!!! Так само тут мова не йде про ефірних і гідрофільних оліях.) Отже, що ж важливо знати використовуючи масла для обличчя і тіла?
Запам'ятайте 2 основних правила:
Масло ― НЕ крем! Воно може живити, пом'якшувати, і багато чого ще, але ніколи воно не зможе зволожити. Воно просто не містить води. У цьому ключі масло може тільки перешкоджати втраті вологи, не більше. Спробуйте втамувати спрагу выпивстакан рослинного масла. Це безглуздо, вірно? Ніколи не відмовляйтеся від крему на користь масел! Це дві абсолютно різні не взаємозамінні косметичні процедури. І обидві хороші при правильному підборі і застосуванні.
Всі масла слід наносити тільки на добре зволожену шкіру! Після душу або інших водних процедур.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ Чисте рослинне масло Масла краще вибирати якісні, холодного віджиму. Незаймане масло зберігає все багатство властиве рослині. Рафіновані ж масла проходять досить агресивну очищення. Це зовсім не означає що вони марні, але вміст вітамінів і біоактивних речовин в рази нижче. Тільки якщо Ви сильно сприйнятливі до запахів варто зробити вибір на користь останніх. Так само обов'язково проводите аллергопробу перед застосуванням! Підбирайте масло строго по типу шкіри і з урахуванням її особливостей (акне, гіперчутливість, дерматити, комедони тощо) Не покладайтеся на этикеточное опис, досліджуйте це питання особисто. Як користуватися маслом для особи: Шкіра повинна бути очищена і добре зволожена. Смачиваете ватяний диск в теплій воді, потім в олії і трохи отжимаете. Акуратно протираєте обличчя ватним диском по масажних лініях. Потім подушечками пальців легенько вбиваєте масло в шкіру. Залишаєте масло на 5-10 хвилин і обов'язково видалити залишки масла паперовим рушником. Краще робити цю процедуру за годину до сну. Вранці наносити звичний денний крем. Можете проводити такі процедури раз на тиждень, а можете проводити інтенсивні курси (10 днів курс / тиждень перерва) Але не перестарайтеся. Як користуватися маслом для тіла: Нанести невелику кількість масла в долонях і нанести на добре зволожену шкіру після душу або ванни), помасажувати, надлишки промокнути рушником.
Олійна активна сироватка (серум) Перевага цього засобу, крім високої концентрації діючої речовини, в більш легкій базі і чудовою поглинання. Вони містять споріднений з шкірою рослинний сквалан і рослинний силікон, робить нанесення легким та комфортним. Кілька крапель сироватки наносять легкими рухами по масажних лініях. Зверху закріплюють кремом за типом шкіри. Частота використання сироватки індивідуальна. Олійні плитки для тіла  Так званий "твердий крем". До їх складу входять такі тверді масла як: ши, какао, кокосова, пальмова, пальмоядрова, а так само гідрогенезовані рідкі масла. Плитки можуть бути збагачені жиророзчинними активами, вітамінами, екстрактами та ефірними маслами. Наноситься плитка на вологу шкіру після душу. Після легкого самомасажу можна промокнути тіло рушником. Так само його можна використовувати замість масла для масажу і пом'якшувальний бальзам для грубої місць.
Сухе масло Традиційно сухе масло використовують у догляді за тілом і волоссям. Для тіла: Завдяки входить до складу силікону масло легко розподіляється по шкірі не створюючи липкого або жирного ефекту. Чудовий засіб для тих хто не любить жирних текстур. Допомагає підтримувати шкіру м'якою, еластичною та доглянутою. Особливо сухе масло незамінне в літній паляще-сухі сезон. Кілька крапель розтираємо в долоньках і масажними рухами наносимо на зволожену шкіру. Промакивать надлишки немає необхідності. Для волосся: Якщо маски для волосся ми наносимо на корені, то сухе масло призначене для кінчиків. Воно чудово заспокоює неслухняне волосся, знімає статичний заряд, захищає волосся від впливу негативних факторів навколишнього середовища, робить волосся м'яким і блискучим. Нанесіть невелику кількість масла на пальці і обережно втирайте в кінчики волосся. Масла потрібно зовсім трохи, інакше волосся буде виглядати жирними. Однаково добре вона працює і на вологих і сухих волоссі.
Тепер Ви знаєте, як правильно користуватися маслами в косметичних цілях:) Краси Вам і здоров'я!
Інші статті
  • Що таке мило «З НУЛЯ»?Що таке мило «З НУЛЯ»?
    Мило з нуля ― це 100% органічний продукт, зроблений з натуральних рослинних масел, води або трав'яних відварів і додаткових компонентів, таких як екстракти рослин, молоко, вершки, мед, мелений кава, аюрведичні пудри, ефірні масла і т. д
    Повна версія статті
  • Мыло из органической основы!Мыло из органической основы!
    Органическая мыльная основа, которую мы используем для приготовления нашего мыла не содержит Лаурил сульфат натрия!!! Мыло, свареное из такой основы нежно ухаживает за Вашей кожей, не пересушивая ее! Продукт абсолютно гиппоалергенный!!!
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner